IMG_20171019_091818Директорка Опште болнице из Прокупља др Сњежана Арсић је са  својим сарадницама  боравила данас у  посети нашој болници.

Са директором др Миланом Тодоровићем  и помоћницима др Јадранком Маринковићи др Душанком Чолић је одржан радни састанак, затим су присуствовали јутарњем састанку дежурних лекара и начелника са управом болнице, а потом су посетили ургентни пријем, урологију, гинекологију,  хирургију и јединицу интензивног лечења. Ово су пети  представници из других установа који су у посети болници како би преузели примере добре праксе који су уведени  у лозничку болницу у сарадњи са др Душаном Јовановићем, стручним надзорником Министарства здравља у   последњих шест месеци. Циљ оваквих посета је да се кроз заједничке разговоре и сарадњу унапреди квалитет лечења.