unnamed

У циљу подизања квалитета услуга лечења пацијената др Душан Јовановић, специјални заступник  Министра здравља је наставио радну посету Општој болници. Данас је боравио у  Јединици интензивне неге, на  Интерном одељењу, Педијатрији, Специјалистичкој амбуланти интерног одељења и Рендген кабинету. Дао је предлоге за унапређење квалитета рада одељења и амбуланти.

За помоћника директора Oпште болнице Лозница за сектор хируршких грана  данас је постављена  др Јелена Ђенадић, специјалиста опште хирургије.

За Помоћника директора за економско финансијско пословање  и немедицинске послове постављена је Слађана Арнаутовић, дипломирани економиста.

Др Јовановић је данас одржао радни састанак са главним сестрама свих одељења Опште болнице.На састанку је говорио о  професионалном односу према пацијентима и истакао да је неопходно ниво љубазности и професионалности  што више повећати.