20180921_101723

У недељу 23. септембра 2018. године, у Општој болници Лозница и дому здравља “Др Миленко Марин ” наставља се акција бесплатних превентивних прегледа које је Министарство здравља покренуло пре годину дана.

Од 08 до 16 часова, грађани ће имати прилику да ураде превентивне прегледе (ЕКГ, мерење вредности крвног притиска, крвна слика и по потреби тумор маркери ЦЕА, ЦА 125, ПСА ), без обзира да ли имају или немају здравствено осигурање. Акценат и предност је увек за грађанство без здравственог осигурања и ово је јединствена прилика да се они преконтролишу. Као и до сада прегледи ће се обављати у згради Поликлинике дома здравља, улаз поред хитне службе просторије диспанзера за жене, први спрат. О прегледима су данас на конференцији за медије говорили др Милан Тодоровић, ВД директора болнице и др Бранка Красавац директорка дома здравља. Том приликом су истакли важност превентивних прегледа и позвали  грађане а, посебно оне који нису долазили раније на прегледе да се јаве.