IMG_20170810_073454У четвртак 10. августа у редовној посети болници је боравио др Душан Јовановић, заменик директора Ургентног центра и стручни надзорник из Министарства здравља. Др Јовановић је са др Јадранком Маринковић, помоћником директора за хируршки сектор и др Душанком Чолић, помоћником директора за интернистички сектор обишао  Ургентни пријем, Хируршки блок  ( ЈИН, хирургију, гинекологију, ортопедију, урологију) и интерно одељење. Присуствовао  визитама, прегледaо  пацијенте и документацију. Присуствовао јутарњем састанку руководства болнице,  дежурних лекара и начелника свих одељења  болнице. Др Јовановић је истакао да се  документација  детаљно води, хигијена је на вишем нивоу као и однос према пацијентима, али је и истакао да треба још доста тога да се уради, као  и да се непрестано ради на подизању квалитета услуга у болници.