Општа болница Лозница добила нов санитет

Представницима више здравствених установа широм Србије  јуче су додељена санитетска возила која ће  значајно олакшати рад. Општа болница Лозница је једна од установа која је добила ново санитетско возило. Ускоро очекујемо да возило стигне у болницу.

Део возила набављен је из средстава прикупљених по основу одлагања кривичног гоњења или опортунитета, део су донација компаније НИС, а министар здравља Златибор Лончар каже да ово није ни прва, ни последња акција помоћи здравственим установама.

“Овде није изложена опрема која је стигла у болнице, од стерилизатора, апарата који служе за операције…свега што је било неопходно, а што су навели да би требало да имају”, рекао је Лончар и честитао свима који су добили нова возила.