20151231_104706

Од данас  30.12.2015. године Oпшта болница  Лозница богатија је за санитет. Санитет  је нов, најмодернијег типа марке FORD CUSTOM, изузетно квалитетан опремљен  опремом неопходном за превоз пацијената на даље лечење.

Др Мира Вучетић в.д. директор Опште болнице Лозница је за медије изјавила следеће: Возни парк Опште болнице чине три санитета од којих је сваки прешао преко 1 000 000 километара,и то је велики проблем и за установу али и за 150 000 корисника здравствене заштите који гравитирају нашој болници.Обраћали смо се за помоћ Министарству здравља и Локалној самоуправи,сви су обећали али, ми нисмо имали времена да чекамо.Узели смо ствари у своје руке,обратили се фармацеутским кућама,људима добре воље,пословним партнерима.Изашли су нам у сусрет,скупили смо средства и купили санитет.Овим смо ублажили део проблема, али га нисмо у потпуности решили. Нама  је неопходно још санитета и надамо се да ће бити још људи добре воље који ће нам изаћи у сусрет.