img_6519Драган Радичевић приватник из Лознице донирао је Специјалистичкој амбуланти за интерне болести Опште болнице Лозница два  рачунара.

До сада,  у специјалистичкој интернистичкој ординацији  лекари су извештаје радили на писаћим машинама. Ова донације ће допринети унапређењу информационог система, те индиректно побољшању услуга пацијентима у интернистичкој амбуланти Oпште болнице Лозница .

Донацију је у име установе примила др Гордана Петровић Тешић, кардиолог помоћник директора за интернистички сектор.

Министарство здравља Србије је покренуло пројекат интеграције информационог система здравства, па се самим тим указала отворена потреба за рачунарима у здравственим установама широм Србије, који су неопходни како би се овај пројекат реализовао до краја.

Руководство болнице се захваљује господину Радичевићу и позива  друге људе,  да у складу са својим могућностима помогну болницу.