IMG_4559

Данас  је организована  подела пакетића  на дечијем одељењу,инфективном и хирургији за децу која су на лечењу у болници.Пакетиће су обезбедили синдикати  и Управа болнице.Менаџмент болнице је присуствовао подели пакетића  на дечијем одељењу а,обезбедили су и Деда Мраза како би обрадовали децу на болничком лечењу у току новогодишњих празника.

Директорка болнице др Мира Вучетић је том приликом у  за медије изјавила :На овај начин   желели смо  да нашим малим пацијентима учинимо лепе тренутке  и да знају да у болници има и лепих догађања. Директорка   је деци  пожелела добро здравље,лепе трнутке,срећно детињство а школарцима пуне торбе петица.

Др Снежана Сарић педијатар ендокринолог се захвалила менаџменту на пажњи и  истакла да је ово изузетан знак пажње за мале пацијенте.