BPP2Заједничком акцијом Опште болнице Лозница и Дома здравља Лозница и  у недељу 25. фебруара 2018.године у периоду од 8 до 16 часова, организоваће се бесплатни прегледи за све грађане. Акцију је покренуло Министарство здравља Републике Србије. Тим поводом је директор болнице др Милан Тодоровић данас боравио у Министарству здравља, на састанку са министром здравља и директорима установа у којима  ће се обављати прегледи.

Прегледи које ће овом приликом грађани моћи да обаве су:

• ОФТАЛМОЛОШКИ ПРЕГЛЕД
  • КАРДИОЛОШКИ ПРЕГЛЕД
  • ЛАБОРАОТОРИЈСКЕ АНАЛИЗЕ – ТУМОР МАРКЕРИ (ПСА, СА 125)
  • ШЕЋЕР У КРВИ

Понети медицинску документацију.

Овим поводом организована је конференција за медије у Дому здравља, где су др Бранка Красавац, директорка Дома здравља и др Јадранка Маринковић, помоћник директора за хируршки сектор Опште болнице у Лозници, за РТВ Лотел, РТВ Подриње, Лозничке новости и Лознички недељник изнеле низ важних детаља везаних за ову акцију.